WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 18 Temmuz 2024

VEKÂLETEN DARBE GİRİŞİMİ, ÖNE SÜRÜLEN İKİ PİYON VE OYUNUN DEVAMI

VEKÂLETEN DARBE GİRİŞİMİ, ÖNE SÜRÜLEN İKİ PİYON VE OYUNUN DEVAMI

VEKÂLETEN DARBE GİRİŞİMİ, ÖNE SÜRÜLEN İKİ PİYON VE OYUNUN DEVAMI
Üzerinizdeki siyaset/parti gömleklerini çıkarınız ve memleketin haline, gömleksiz bakınız. Teveccüh buyurursanız, önceki ve bundan sonra yayınlayacağım yazılarımı, yine gömleksiz, bir gözden geçiriniz.
Sayın Cumhuriyet Savcılarımıza suç duyurusu DEĞİLDİR. Suç duyurusunda bulundum da ne oldu? Bu günlere geldik. Şikâyet dilekçeleri verdim. Olmadı. Sayfalarımda açık suç duyurularında bulundum. Olmadı. Hiç biri kendi can güvenliğim ve benzeri şahsî meselelerime dair değildi. Hepsi memleket meseleleri üzerineydi. Tam aksine itin kopuğun beni durdurmak adına yaptıkları haksız girişimlere itibar edildi. Bu saatten sonra beni tehdit edenlere, gözdağı verip susturmaya çalışanlara, her daim olduğu gibi, kendim gerekeni yapacağımı ilan ederim. At izinin it izine karıştığı, hainlerin tozu dumana kattığı puslu ortamda belki de bir süre susmak, gerçekleri anlatmanın, bir başka yoluydu. Yeterince bilgilendirme, aydınlatma ve uyarma işlevi görmüş mü yazılarım diye yazılarımı yeniden ele aldım.
DEMİŞİMKİ:… Bir harman yapıp yayınlayacağım NELER DEMİŞİM DİYE, AMA BUNUNLA DA YETİNMEYECEĞİM. YUNAN ASKERÎ MAHKEMESİNDE YARGILANAN KAHRAMAN TÜRK ASKERİ MİSALİ SİLİVRİ’DE, İZMİR’DE, ADANA’DA YARGILANAN, TUTSAK TUTULAN, FİRARA ZORLANAN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ DE DÂHİL, TERÖR ÖRGÜTLERİYLE BİR KEFEYE KONULMAYI ASLA İÇLERİNE SİNDİREMEYEN VATAN EVLATLARINI DA YAZACAĞIM. SUSTURAMAZLAR. SUSARSAM ONLAR GİBİ OLAYIM. SUSARSAM ŞEYTANIM. SUSARSAM VATAN HAİNİYİM. SUSMAYACAĞIM.

‘’Eğer bir ülkede gölgelerin boyu insanların boyunu geçmişse, o ülkede güneş batıyor demektir.’’ Kızılderili Atasözü

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mustafa soysal dedi ki:

    Kardeş karar ver, Çin atasözü mü, yoksa Kızılderili atasözü mü?.

    1. Mehmet Habib Ekmekçi dedi ki:

      Mustafa Soysal Kardeş; İstersen her iki cümleyi bir daha oku. Aynı olmadıklarını göreceksin. İyi geceler.