WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 02 Aralık 2023

Pezevenkler; Mankurtsunuz*

Pezevenkler; Mankurtsunuz*

Pezevenkler; Mankurtsunuz*. Kula, aklını kiraya verensin. Kula kulluk edensin. İnancını, dünyaya satansın. Hainsin. Hain pezevenk sana söylüyorum. Senin o insan kılığının altındaki, atasının, evladının, vatanının, bayrağının, namusunun satıcısı insansı pezevenk, sana sesleniyorum. Aklını, vicdanını, imanını teslim ettiğin baş pezevenklerden kurtar kendini. Geri al değerlerini. Bırak Allah’tan başkasına teslimiyeti. Sana ulaşmalarını engelle. Eğer zerre vicdanın kaldıysa; Akıllı telefonunu kaldır at. İnternetten sana ulaşmalarını engelle. Baş pezevenklerin yazdığı kitapları sayfa sayfa yak. Diren başkaldır. Toplantı adı altındaki örgüt faaliyetlerine katılma. Maddi hiçbir katkılarını kabul etme. Unutma ki açlık tokluk arası bir lokma ekmek. Kalbini beynini yıka temizle. Hizmet ettiğin amacın, sömürgecilerin iğdiş ettiği/kısırlaştırdığı sözde ‘’İslam’’ olduğunun farkına var. ‘’Kötü bir işin en gizli şahidi vicdanımızdır.’’ Hz Ömer.

Hizmet ettiğin amacın, dünya halklarını hamamböceği/köle olarak gören sömürgecilerin, alçakça amaçları olduğuna ayık. Devletin üniter yapısının bozulması öncelikle, geri kalmış/bırakılmış bölgelerimizi daha çok zarara uğratacak. Bugün seni sömüren, kullanan toprak ağalarının, baş pezevenklerinin esiri olduğun bu günleri dahi mumla arayacağın emperyal güçlerin elinde bir hamam böceği olarak var olacağını bil ve unutma. Yüce Türk Milleti ve Devleti her kademede sevk ve idare edenler, size sesleniyorum. Hainlerle masaya oturulmaz dedik. Hain haindir dedik. Hainlerle aynı yola baş koyulmaz dedik. Dedik ama dinletemedik. Devlet, kandırıldım diyemez dedik.

Zaman, adil yargıçtır. Ne yazık ki hain odaklar öyle işbirliğine girdiler ki… Devletin, adam yerine koyarak, değer ve önem atfederek fetenyahunun fetösüyle yıllarca işbirliği yapmış olması ve devlette onların kayırılmasına göz yummuş olması; pkk nin elebaşına müzakereci ve benzeri payeler atfedilmesi, elebaşı ile imralıda, bir alt kadrosuyla osloda masaya oturulmuş olması da kanaatimce sadece siyasi sorumluluk gerektiren hadiseler olmayıp hukukî sorumluluk da gerektirmektedir. Ancak bu arada Devlet’in sevk ve idaresinde, Toplumsal Kaosun önlenmesi için derhal hayata geçirilmesi gerektiğini düşündüğüm kavramlar var. Adalet, Gerçek/Gerçekçilik, Vicdan/Merhamet, Liyakat, Danışma. Bu kavramları bir başka yazımda ele almak istiyorum.

* Mankurt: Türk, Altay ve Kırgız efsanelerinde bahsedilen bilinçsiz köle. Mankurt haline getirilmek istenen kişinin başı kazınır, başına ıslak deve derisi sarılır ve böylece elleri kolları bağlı olarak Güneş altında bırakılır. Deve derisi kurudukça gerilir. Gerilen deri başı mengene gibi sıkar ve inanılmaz acılar vererek aklını yitirmesine neden olur. Böyle bir kişi bilinçsiz ve her istenen şeyi sorgusuzca yapan bir köleye dönüşür.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.