WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 18 Temmuz 2024

Tarsus Avukat Habib Ekmekçi

Avukat Mehmet Habib Ekmekçi Avukatlık mesleğini Mersin’e bağlı Tarsus ilçesinde sürdürmektedir. Hukuk Fakültesi mezunu olan Habib Ekmekçi Tarsus Avukat bürosunda çalışmalarını sürdürürken mesleğini başarılı bir şekilde icra etmektedir.

Tarsus Avukat Habib Ekmekçi

Toplumsal ve kültürel alanlarda da halkına yararlı olabilecek birçok faaliyetlerde bulunmaktadır. Mesleki kariyerini üst seviyede tutarken Avukatlık görevinin kendisine vermiş olduğu ağır sorumluluk ve duyarlılık ile tüm davalarında büyük bir özveri ve fedakarlık göstererek adil yaklaşım ve insani sorumluluk ilkesiyle çalışmaktadır.

Tarsus’ta Avukatlık görevini sürdürmekte olan Habib Ekmekçi sürdürdüğü görevi yanında yılların birikimi ve deneyimini güzel kalemi ve akıcı anlatımıyla okuyucuları ile de buluşturmak istemiştir. Bu düşünce ile kendi internet sitesi olan mehmethabibekmekci.com üzerinden başta Hukuk Köşesi olmak üzere hayata dair birçok alanda yazılar yazarak takipçileriyle paylaşmaktadır. Mehmet Habib Ekmekçi sitesi içerisinde bulunan köşe yazıları sadece hukuk alanında değil kültür-sanat köşesi ve diğer birçok alanda kaleme alınan yazılardan oluşmaktadır. Hayatın birçok alanına duygu ve duyarlılık yüklü karakterini yansıtarak, hayatın içinden çıkan tüm hikayeler Mehmet Habib Ekmekçi’nin yazılarında karakter bulup takipçilerine ulaşıyor. Gerek Hukuk alanında yazmış olduğu köşe yazıları ve merak edilenlere karşı yorumları ve cevapları, gerekse Kültür Ve Sanat Köşesi bölümünde yazıya aktardığı ve okumaktan haz duyacağınız yazıları ile insanı insana anlatan bir kişidir Habib ekmekçi.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.