WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 13 Nisan 2024

Avukat Habib Ekmekçi

Mehmet Habib Ekmekçi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Mersin Barosuna bağlı olarak Tarsus’ta avukatlık mesleğini icra etmektedir. Habib Ekmekçi avukatlık mesleğini başarı ile sürdürürken bunun yanında toplumsal konulardan da geri kalmayarak köşe yazıları ile de birçok toplumsal olayı kendi görüş ve yorumları ile halkımızla paylaşmaktadır.

Avukat Habib Ekmekçi

Mersin’e bağlı Tarsus ilçesinde uzun bir süredir avukatlık yapan Mehmet Habib Ekmekçi Tarsus Avukat büroları içerisinde oldukça tanınmış ve güvenilir bir Avukat olarak halkına hizmet vermektedir. Mesleki kariyerini her geçen gün daha yükseğe taşıyan Habib Ekmekçi kendi kaleme aldığı yazılarını internet sitesi olan mehmethabibekmekci.com üzerinden takipçileriyle paylaşmaktadır. Sitesinde yer alan hukuk köşesi bizzet avukatlık mesleği içerisinde yaşadığı tecrübe, bilgilendirme ve hukuk alanında tüm merak edilenlere cevap niteliğinde yazılar ile donatılmıştır.

Habib Ekmekçi internet sitesi sadece hukuk köşesi olarak sınırlı kalmamıştır. Mehmet Habib Ekmekçi toplumsal ve kültürel alanlara da duyarsız kalmamış halkına, sivil toplum örgütlerine, kurum ve kuruluşlara da yararlı faaliyetlerde bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden de kültür sanat alanında yazılar yazarak, köşe yazıları bölümünde de toplumsal birçok konuyu yakından irdeleyerek kendine münhasır yorumları ile kaleme dökmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.