WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 08 Şubat 2023

Avukat Mehmet Habib Ekmekçi

Hukuk fakültesi mezunu olan Mehmet Habib Ekmekçi Mersin Tarsus ilçesinde kendi özel bürosunda avukatlık yapmaktadır. Avukatlık mesleği yanında birçok alanda da araştırmalar yapan Habib Ekmekçi özellikle toplumsal ve kültürel konulara karşı duyarlılığını göstererek, halkına daha fazla yarar sağlamak adına birçok sivil toplum örgütü, kurum ve kuruluşlara yarar sağlayacak faaliyetler içerisinde yer almaktadır.

Avukat Mehmet Habib Ekmekçi

Tarsus Avukat büroları içerisinde mesleki başarısı ve mesleki kariyerini en iyi şekilde halkına yansıtmayı başaran Avukat Mehmet Habib Ekmekçi, hukuk alanındaki birikim ve tecrübelerini anlaşılır bir anlatımla kaleme dökerek Habib Ekmekçi internet sitesinden takipçileri ile paylaşmaktadır.

Hukuk içeren bilgiler ve kişişel avukatlık deneyimlerini Hukuk köşesi vasıtası ile okuyucularına aktaran Habib Ekmekçi, internet sitesi mehmethabibekmekci.com aracılığı ile köşe yazıları ile Kültür ve Sanat yazılarını yine sitesi aracılığı ile toplumuyla paylaşmaktadır. Ayrıca takipçilerinden gelen yorumları da titizlikle okuyarak ve değerlendirerek her yapılan yorumu cevapsız bırakmayarak görüş ve düşünceleri hassasiyetle değerlendirmektedir. Avukat Mehmet Habib Ekmekçi gerek avukatlık mesleğinin vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle, gerekse toplumsal duyarlılık sorumluluğunun ağır bastığı bir kişilik ile ülke genelinde gerçekleşen tüm sosyal, kültürel ve birçok alandaki gelişmeleri yakından takip ederek başta internet sitesi mehmethabibekmekci.com üzerinden okuyucularıyla paylaşmaktadır. Habib Ekmekçi bunun yanında sosyal medya üzerinden yer alan tüm hesaplarından da görüş ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.