WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 04 Temmuz 2022

Tarsus Avukat Mehmet Habib Ekmekçi

Hukuk Fakültesinden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra Mersin Barosuna bağlı Tarsus ilçesinde avukatlık yapmaya başlayan Mehmet Habib Ekmekçi fakültedeki başarısını aynı şekilde Avukatlık mesleğinde de sürdürmektedir.

Tarsus Avukat Mehmet Habib Ekmekçi

Avukat Habib Ekmekçi toplumsal bakış açısı oldukça kuvvetli olan bir kişiliğe sahip olduğundan mesleki hayatında da tüm davalarıyla titizlik ve duyarlılık içerisinde ilgilenmektedir. Sahip olduğu yüksek enerji ile Avukatlık mesleğini sürdürürken bir yandan da halkına yarar sağlayacak alanlarda faaliyetler yürütmektedir. Tarsus Avukat görevi yanında sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlar ve birçok diğer toplumsal konuda duyarlılık göstererek aktif olarak çalışmalar yapmaktadır.

Avukatlık mesleğinde göstermiş olduğu başarısı toplumsal olarak büyük takdir gören Mehmet Habib Ekmekçi durmak bilmeyen enerjisini kalemine de yansıtmıştır. Çalışmaktan büyük haz duyan Habib Ekmekçi yine toplumsal yarar sağlamak amacıyla zamanının bir bölümünü yazarak ve yazdıklarını halkıyla paylaşarak geçirmektedir. Habib Ekmekçi internet sitesi aracılığı ile köşe yazıları bölümünde hayat bulan birçok yazısı takipçileriyle buluşmaktadır. Mehmet Habib Ekmekçi Hukuk alanında paylaştığı tüm bilgi ve yorularını internet sitesi olan mehmethabibekmekci.com üzerinden paylaşmaktadır. Hukuk Köşesi aracılığı ile paylaştığı yazıları yanında, Kültürel ve sanatsal yazılarını da yine kendi sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Tüm makaleleri kendi kaleminden olan Habib Ekmekçi okumaktan büyük zevk alacağınız yazılarını, hakim olduğu güzel yazı diliyle ve akıcı, anlaşılır bir uslupla sizlerin yorumuna açık bir şekilde yazmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.