WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 16 Haziran 2024

TECAVÜZ VE CİNSEL İSTİSMARIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN, İDAM CEZASI YERİNE, BİR CEZA ÖNERİM

TECAVÜZ VE CİNSEL İSTİSMARIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN, İDAM CEZASI YERİNE, BİR CEZA ÖNERİM

TECAVÜZ VE CİNSEL İSTİSMARIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN, İDAM CEZASI YERİNE, BİR CEZA ÖNERİM:

(RAPE AND SEXUAL ABUSE IN FRONT FOR THE PASSED, INSTEAD OF DEATH PENALTY IS A CRIMINAL SUGGESTIONS):

Kadın; Su-Doğurgan-Üretken-Zeki-Merhametli-Estetik-Barışçıl-Huzur …Kadın; Bunlara karşılık saygı, şefkat hak eden/bekleyen,…Kadın; Çılgın-Öfkeli-Ateş,…

Woman; Water – reproductive – productive – clever – merciful – aesthetic – peaceful – peace … Woman; These provisions respect , compassion deserving / waiting … Women ; Crazy – angry – fire …

KIZLAR KORKMAMAYI ÖĞRENECEK. Anneler eğitilecek. Sadece kızlarına şunu yapma bunu yapma demek yerine, oğullarına da insan hayatının önemini, dokunulmazlığını anlatacaklar. Erkeğin’ ELİNİN KİRİ’ felsefesi silinecek. Kız çocuklarımızın da GERÇEKTEN İNSAN OLDUKLARI, erkekten AŞAĞI OLMADIĞI anlatılacak. Babalar, kız evlatlarını daha çok sarıp sarmalayacak. ELİN PİÇLERİNİN SÖZDE İLGİ VE ŞEFKATLERİNE TERK ETMEYECEKLER, BUNA İHTİYAÇ HİSSETTİRMEYECEKLER. Tüm kadın ve çocuklar lehine, DEVLET ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK VE DERHAL ‘POZİTİF AYRIMCILIĞA DAİR’ YASAL DÜZENLEMELERİ YAPACAK.

Emniyet güçleri içerisinde özel birimler oluşturulacak. KAYIP YA DA KAÇIRILMA İHBARLARINDA ŞU ANDA 24 SAAT SONRA HAREKETE GEÇİLMEKTE. BU UYGULAMA DERHAL, ‘ANINDA HAREKETE GEÇMEK’ ŞEKLİNDE DEĞİŞTİRİLECEK. Öğretmenler bu konuda eğitilecek ve sürekli ve SOMUT PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHABİLİTASYON UYGULAMALARI YAPILACAK. ŞİDDETE VE CİNSEL SAPKINLIĞA YÖNELEN VEYA MARUZ KALMA İHTİMALİ BULUNAN ÇOCUKLARA, DAHA SPESİFİK REHABİLİTASYON VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ UYGULANACAK.

Çocuk ve gençler için çok daha modern ve fazla sayıda yeşil alan ve sportif, sanatsal faaliyet alanları ve kütüphaneler oluşturulacak. ÇOCUKLARIN BU ALANLARA YÖNLENDİRİLMESİ ÖZENDİRİLECEK VE HATTA YETENEKLERİNE GÖRE ZORUNLU HALE GETİRİLECEK. ÇOCUK VE GENÇLER İSTİSMARIN, BAŞTA CİNSEL İSTİSMAR OLMAK ÜZERE, HER TÜRÜNE KARŞI SÜREKLİ VE ZORUNLU OLARAK EĞİTİLECEK… VEEEEE TÜM BU ÇABALARA RAĞMEN ÖNÜNE GEÇİLEMEYEN BU ALÇAKÇA, İĞRENÇ, KORKUNÇ OLAYLARIN GERÇEKLEŞMESİ HALİNDE, ADİL VE SERİ YARGILAMA SONUNDA; FAİLİN YAŞI KÜÇÜK İSE HADIM EDİLECEK VE AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI TATBİK EDİLECEK. FAİL REŞİT İSE İDAM EDİLECEK. HAAA İDAM ‘İNSANCIL ‘ DEĞİL DİYENLER ÇOK YA, O ZAMAN ADİL VE SERİ YARGILANDIKTAN SONRA CEZALARI, HADIM EDİLMEK SURETİYLE ‘TOPLUMA GERİ DÖNMEK OLACAK’..

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.