WEB SİTEME HOŞ GELDİNİZ, 05 Şubat 2023

Web Sitemiz Yayına Girdi Katılımlarınızı & Desteklerinizi Bekliyoruz

Web Sitemiz Yayına Girdi Katılımlarınızı & Desteklerinizi Bekliyoruz

Web Sitemiz Yayına Girdi Katılımlarınızı & Desteklerinizi Bekliyoruz

Siz saygıdeğer dostlarıma uzun zamandır toplumsal konuları ve faydalı bilgileri aktarabilmek için çalışmalar yapmaktayım. Gelinen süreçte artık teknoloji çağımızın olmazsa olmazlarından olan web sitesi portalları bilgi akışını daha geniş mecralara ulaştırabilmektedir. Yaptığımız çalışmalar neticesinde toplumumuza faydası olacağını düşündüğüm web portalı’nın açılışını yapmış bulunmaktayım.

Yaptığımız bu web sitesi projesi sayesinde güncel konular dışında daha çok eğitici yazılara öncelik vermeyi düşünmekteyim. Web Sitemiz kategorisel açıdan çok zengin konulara yönelmektedir, siz takipçilerime ve diğer ziyaretçilerim için paylaşacağım konular tamamen bana özgü olmakla beraber toplumsal konulara ağırlık vermekteyim.

Hukuk Köşesi : Yasal tüzükler ve hukuk içerikli yazılarıma ulaşabileceğiniz kategori sayesinde bir çok bilgi akışına sahip olabileceksiniz.

Köşe Yazılarım : Gündem ve farklı konulara değindiğim köşe yazılarım siz ziyaretçilerimi kimi zaman geçmişe götürecek kimi zaman gündemin en sıcak konularını farklı versiyonla size sunacağım.

Kültür & Sanat : Elimden geldiğince eski-yeni, kültür, sanat etkinliklerini kendimce yorumlayıp size sunacağım.

Foto Galeri & Video Galeri : En güncel resim ve videoları periyodik olarak sizler için yayınlayarak güzel vakit geçirmenizi sağlayacağım.

Resmi facebook sayfamdan beni takip edebilir güncel konulara ve paylaşımlara rahatça ulaşabilirsiniz. Facebook resmi sayfamdan sol tarafta bulunan ”Arkadaşlarını bu Sayfayı beğenmeye davet et” butonunu kullanarak değerli arkadaşlarınıza sayfamı önerebilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla; AV. Mehmet Habib EKMEKÇİ

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz